بندر بوشهر :

بندر بوشهر و گمرک بوشهر یکی از بنادر مهم است که در کنار و مجاورت خلیج فارس بوده و در جنوب غربی ایران واقع گردیده و از اهم فعالیت های گمرک بوشهر و بندر بوشهر میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پیشرو در صنعت کشتی سازی
  • صادرات و واردات انواع کالاها
  • دارای منطقه ویژه اقتصادی
  • اعطای تخفیفات گمرکی (حمل یکسره بدون توقف)

گمرک بوشهر:

یکی از فعالیت های بندر بوشهر،استقرار گمرک در این بندر بوده که این امر موجب می گردد که این بندر با توجه به شرایط قرار گرفتن و مجاورت خلیج فارس برای تجار و بازرگانان از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد. گروه بازرگانی ترخیصکاران با قرار دادن تجربیات ترخیص کالا به تجار و بازرگانان باعث شده که بتوانند با کسب اطلاعات و استفاده از تجربیات شرکت ها نسبت به ورود کالا و صادرات اقدام نمایند. بندر بوشهر و گمرک بوشهر از بنادر مهم و همچنین فعال در حوزه خلیج فارس می باشد.

یکی از مواردی که تجار را ترغیب به واردات و ترخیص کالا از گمرک بوشهر می نمایند، قرار گرفتن گمرک در منطقه ویژه اقتصادی بوده که می توانند از تخفیفات در سود بازرگانی برخوردار باشند.

شرکت ترخیصکاران این افتخار را دارد که، تجربیات سالیان خود را جهت اطلاع از تعرفه های گمرکی و ارزش گذاری گمرک و استفاده از تسهیلات گمرکی و همچنین اطلاعات مورد نیاز در خصوص گمرکی و تخفیفات گمرکی را در اختیار شما عزیزان قرار داده که باعث مسرت و خوشحالی  شرکت ترخیصکاران خواهد بود تا بتواند در این امر مهم در خصوص صادرات کالا و واردات کالا و ترخیص کالا همراه شما عزیزان باشد.