درباره ما

در اين روران و در عصر ارتباطات تجارت بين الملل با سرعتى فراتر از زمان پيش ميرود. با عنايت به اين مسايل هميشه بايد پرتوان بود. پرتوان به اين معناست كه يك انسان موفق و يا يك گروه يا تيم موفق بايد با درنظرگرفتن ملزومات كارى مرتبط با خود ، پايه ها و توان و نيروى خود را نه تنها قوى كرده بلكه دايمأ آنها را به روز نگه دارد. اين نيرو و توان شامل اطلاعات كارى ، گروه اجرايى قوى و به روز و … ميباشد.

كسب و كار شما زمانى پرسود خواهد بود كه بتوانيد در اين فضاى رقابتى و با توجه به سرعت گسترش علوم و فنون ، با تيمى حرفه اى ، مطمئن و به روز در مسير قوانين و مقررات گام هاى صحيح ، قوى و استوار برداريد.

گروه بازرگانى ترخيصكاران متشكل از جمعى از متخصصين مجرب در حوزه تجارت و فارع التحصيلان علوم بازرگانى، تجارت، مالى و …  از سال 1384 وارد عرصه تجارت شده و هم اكنون با توشه اى سنگين از تجربه هاى بازرگانى آماده همكارى و خدمت رسانى به شما عزيزان ميباشد و همجون پلكانى محكم راه پيشرفت و ترقى شما را هموار ميسازد.

ما همواره تلاش ميكنيم با ارائه خدمات متمايز و با در نظر  گرفتن ثانيه ها و با حداقل هزينه بهترين خدمات تجارى را به شما ارائه دهيم.

شعار ما اينست :

” ما شعـــــار نميــــدهيم ، عمــــــل ميكنيـــــــم “