حمل و نقل هوایی

حمل و نقل هوایی

خدمات حمل هوایی door to door یکی از خدمات شرکت ترخیص کاران است که در راستای ارائه تسهیلات مطلوب به مشتریان خود نسبت به آن اقدام می کند. این شرکت با برخورداری از دو خط هوایی مستقیم و غیر مستقیم و عقد قرارداد با معتبر ترین خطوط هوایی بین المللی از شهرهای گوانجو و دبی به مقصد فرودگاه امام خمینی (ره) نسبت به حمل کالای مشتریان خود به صورت عمده و خرده به صورت روزانه مشغول فعالیت است.
همچنین گروه بازرگانی ترخیصکاران با برخورداری از ارتباطی مناسب و سابقه ای درخشان در همکاری با بیمه های بین المللی نسبت به ایجاد فضایی امن برای کالای شما اقدام کرده است.

سرعت و دقت دو ویژگی است که همواره در ارائه خدمات حمل هوایی مد نظر گروه بازرگانی ترخیصکاران است. از این روی سعی ما هواره بر این بوده است که کالای مشتریان را در زمان مورد نیاز، در مقصد به آنان تحویل دهیم. ما به بازرگانان و واردکنندگان عزیز ایرانی این اطمینان را می دهیم که کالای شما را با دقت و حساسیت مخصوص حمل هوایی به دست شما برسانیم.

برخی از مهمترین شرکت های هوایی طرف قرارداد سپاهان همراه :

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.